XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Vega e-Fatura

Kategori:
E Dönüşüm / Vega e-Fatura
Stok Kodu:
Vega e-Fatura
Minimum Sipariş:
1
Stok Miktarı :
3 ADT
Eklenecek miktar : 00
Eklenecek tutar : 00
+
-

ELEKTRONİK FATURA UYGULAMASI NEDİR?

e-Fatura mükelle?eri arasında oluşturulan faturaların dijital ortamda portal yöntemi üzerinden iletilmesi ve dijital ortamda saklanması sistemi e-Fatura sistemidir. .

e-Fatura’nın 433 Sıra No’lu VUK Genel Tebliğine göre normal faturadan tek farkı sizi kağıt masrafından kurtarması ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamasıdır

e-Fatura’ya tabi mükelle?er elektronik belgelerini kendilerine ait bir bilgi işlem sisteminde saklayabilirler, ya da GİB’în izin vermiş olduğu Özel Entegratörlerden saklama ve fatura iletme hizmeti alabilirler

Elektronik faturalar işletmelere ait mali mühürün doğruluk ve geçerlilik kontrolünün elektronik ortamda yapılabilecek olması sebebi ile yalnızca dijital ortamda oluşturulabilirler ve saklanabilirler.

Kağıt ortamında saklanmasının hiç bir geçerliliği yoktur.

Vega e-Fatura’nın Avantajları

  Vega e-Fatura sistemi sayesinde kağıt kaybolması, toner masrafı ve zaman kaybı gibi günümüzde işletmelerin en büyük sorunlarına son verebilirsiniz.
  Vega e-Fatura ile cep telefonu, tablet gibi taşınabilir cihazlar ile internetin olduğu her yerden faturalarınızı takip edebilir, hatta istediğiniz anda fatura kesebilirsiniz.
  VegaGrup Yazılım özel entegratörlük izni ile fatura saklama işini sizin yerinize yapar.
  Vega e-Fatura gelişmiş kontrol sistemi sayesinde ?rmaların e-Fatura mükelle?yetini anında sorgular ve cari hesaplar ile ilişkilendirebilir.
  Vega e-Fatura bağımsız platform yöntemi sayesinde diğer programlar ile uyumlu çalışabilir.
  Vega e-Fatura gelen faturalarınızı otomatik olarak programa aktarır, böylece sizi manuel fatura işleme derdinden ve zaman kaybından kurtarır.
  Gelen faturalarınızı irsaliye’ler ile ilişkilendirerek mükerrer kayıt riskini ortadan kaldırır.

Taksit Seçenekleri

Teslimat

Teslimat Bilgileri